KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294018
nr 1329 4018
Ikon, nutida, Madonna & barnet, 39x26. Ej signerad. Olja på duk
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:12:30
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)